Carrie Kirsten: Jaká tetování má na těle

Obrázek autora
Nikola Nováčková
11. 7. 2024
0

Kdo je Carrie Kirsten?

Carly Kirstenová, známá pod přezdívkou Carrie Kirsten, se narodila 16. února 1998 v Praze. Je českou youtuberkou a influencerkou, jejíž tvorba spadá do kategorie lifestyle a entertainment. Svou kariéru na YouTube zahájila v roce 2014 a stala se jednou z nejlépe vydělávajících a nejodebíranějších youtuberek v Česku. Její YouTube účet má přes 392 tisíc odběratelů.

V roce 2016 získala Carly třetí místo v kategorii video-blogerka roku na Czech Blog Awards. Ve stejném roce ji časopis Forbes zařadil na 67. místo v žebříčku 77 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích, a v roce 2017 se posunula na 39. místo. V roce 2018 se umístila v TOP 10 dvou kategorií Czech Social Awards, konkrétně Instagram roku a Inspiration & Influence. (1)

Carly pochází z rodiny elektro-technického inženýra a lékařky. Má o tři roky mladší sestru Andreu, známou jako Andy Coconut, která je také youtuberkou a tanečnicí. Carly studovala na gymnáziu v Praze, později přestoupila na střední odbornou školu zaměřenou na management a marketing. V říjnu 2018 nastoupila na Vysokou školu ekonomie a managementu v Praze, kde studuje šestiletý program v oboru komunikace a lidské zdroje.(1)

Kirsten s kočkou.
Zdroj: antiyoutuber.cz

Jaké motivy má vytetované?

Carrie Kirsten a tetování to je prostě závislost. Nejvýrazněji má potetovanou levou paži, a to od shora až dolů. Její ruku zdobí tetování nakreslená černým inkoustem a je to kombinace nejrůznějších motivů. Od obrázku mývala, andělských křídel se svatozáří a zároveň ďábelskými rohy, přes tetování planetek a vesmírných těles, zvířecí tlapky, symbolu Božího oka, motýlů, mořské vlny, čtyřlístku, diamantu ve tvaru srdce, až po obrázek kočičí hlavy. (2)

Nápisy

Jedním z nejdelších nápisů, které Carrie na svém těle má je moto jímž se řídí. Je to nápis v angličtině, který podle všeho znamená: „Raději budu litovat věcí, které jsem udělala, než abych litovala věcí, které jsem udělat měla.“

Význam těchto motivů

Tetování motivu mývala může symbolizovat vynalézavost a chytrost, díky které Carrie nalézá řešení i v obtížných situacích.

Andělská křídla se svatozáří a zároveň ďábelskými rohy představují dualitu, boj mezi dobrem a zlem v člověku. Tento motiv také symbolizuje rovnováhu, přijetí všech aspektů své osobnosti, včetně světlých i temných stránek.

Planety a vesmírná tělesa mohou znamenat, její touhu po poznání a objevování neznámého. Tyto motivy reprezentují nekonečnost a věčnost, vesmír jako metaforu pro nekonečné možnosti.

Zvířecí tlapka vyjadřuje Carriinu lásku ke zvířatům a přírodě, což je zjevné i z jejího veřejného účtu na Instagramu. S tím je spojen i motiv kočičí hlavy. Ta představuje nezávislost a sebevědomí, tajemství a intuici. Kočky jsou známé svou silnou osobností a pečovatelskými vlastnostmi, což může tetování tohoto motivu také symbolizovat. V jejím případě to zároveň bude symbolizovat její lásku k jejím kočičím miláčkům.

Symbol Božího oka je často spojen s ochranou a bdělostí, božskou ochranou a vševědoucí přítomností. Je to symbol moudrosti a vhledu a schopnosti vidět pravdu.

Motýl je silným symbolem transformace a změny, růstu a krásy. To to reprezentant křehkosti a pomíjivosti života, svobody a nezávislosti, o kterou tato influencerka dozajista svými aktivitami usiluje.

Mořská vlna symbolizuje sílu a plynutí, sílu přírody a neustálý pohyb. Stejně jako ona usiluje o neustálý posun dopředu ve své kariéře.

Čtyřlístek tradičně symbolizuje štěstí a prosperitu, naději a víru. Každý lístek může reprezentovat naději, víru, lásku a štěstí.

Zdroje:

  1. Wikipedie. (nedatováno). Carrie Kirsten, (https://cs.wikipedia.org/wiki/Carrie_Kirsten).
  2. Iamcarriekirsten. (nedatováno). Carly Kirstenová, (https://www.instagram.com/iamcarriekirsten/).
Obrázek autora
Autor
Nikola Nováčková

Komentáře

Zanechte první komentář

Další články

Zpět

Zpět na stránky

Napište, co hledáte