Jaká tetování zdobí tělo Agáty Hanychové?

Obrázek autora
Nikola Nováčková
8. 7. 2024
0

Kdo je Agáta Hanychová?

Agáta Hanychová, narozená 28. dubna 1985 v Praze, je známou modelkou, herečkou a moderátorkou. Je nejstarší dcerou úspěšné filmové a divadelní herečky Veroniky Žilkové.

Studium absolvovala na Střední odborné škole umění a managementu v Praze, kde se zaměřovala na produkci, fotografii, režii a kameru. Po maturitě se rozhodla pro dálkové studium na Slezské univerzitě, konkrétně na Institutu tvůrčí fotografie. V roce 2005 na sebe poprvé výrazně upozornila, když se umístila na třetím místě v soutěži Miss ČR a získala titul II. vícemiss. Stejného roku reprezentovala Českou republiku na Miss Intercontinental v Číně. Od té doby se stala jednou z nejvyhledávanějších modelek v Česku a v roce 2009 si dokonce založila vlastní modelingovou agenturu s názvem Agatamodels. (1)

I když Agáta přímo nenásledovala kroky své matky, přes to se do záře filmových reflektorů dostala. V roce 2007 byla obsazena do hlavní role osmnáctileté Veroniky ve filmu Crash Road. Později si zahrála zombie v česko-americkém koprodukčním hororu The Maria Project. Kromě toho se objevila v seriálu TV Prima Ošklivka Katka, kde ztvárnila krásnou modelku Klaudii Skopalovou.

V roce 2013 se stala moderátorkou noční show ve čtvrté sérii reality show VyVolení. Mezi její nejnovější herecké aktivity se řadí Babovřesky 2, Školní výlet a Ženy, které nenávidí muže. Také se objevila ve videoklipu rappera Rytmuse pro píseň Zlatokopky. Na podzim roku 2021 se stala účastnicí reality show Like House 2.(1)

Tetování na rameni Agáty Hanychové.
Zdroj: kafe.cz

Jaké motivy tetování má vytetované?

Agáta jakožto pravá rebelka, si nechala své první tetování udělat už ve třinácti letech, kdy padělala podpis svých rodičů. Na její ruce se objevil čínský znak, symbolizující jméno její tehdejší lásky, Jiřího Hudlera. Když však jejich vztah skončil, nahradila tento znak černým panterem, maskotem fotbalového týmu, za který hrál její další partner. Následovalo tetování písmene K, které představovalo iniciály jejího bývalého manžela, Jakuba Prachaře. Toto tetování bylo po jejich rozvodu zakryto tvarem kosočtverce. Největší tetování zdobí její rameno, kde byla původně napsána věta „Věřím v Boha“, nyní překrytá abstraktní malbou.

Pro nejnovější tetování se Agáta rozhodla ozdobit vcelku netypické místo, a to dlaň, a není to poprvé. Již dříve si na levou ruku nechala jehlou nakreslit srdíčka a usměvavé emotikony. Dlaň však není ideálním místem na tetování, protože inkoust zde často nedrží a barva může vypadávat. Proto se Agáta rozhodla své tetování obnovit a přidala další srdíčka a veselé smajlíky, a také tajemné čárky na jednom z prstů. Na levém prsteníčku má nyní rovnou šest čárek v různých barvách – od modré přes žlutou až po červenou. Jestli se ptáte, jaký význam toto tetování nese, tak dle Agáty to počet partnerů, které za svůj život měla. Zda to byla nadsázka, nebo ne, to zůstává otázkou. (2)

Význam těchto motivů

Jak je vidno, Agáta Hanychová upřednostňuje tetování, která symbolizují její partnery a partnerské vztahy. Čínský znak na ruce symbolizoval jméno její tehdejší lásky, Jiřího Hudlera.

Černý panter symbolizovat jejího dalšího partnery, fotbalového hráče, jehož tým měl pantera jako maskota.

Písmeno K symbolizovalo iniciálu jména, dnes již bývalého manžela, Jakuba Prachaře, které po jejich rozvodu zamaskovala kosočtvercem (význam tohoto tvaru si asi každý může domyslet sám).

Věta „Věřím v Boha“ na rameni symbolizovala Agátinu víru, ale později se tento nápis rozhodla zakrýt abstraktní malbou.

Šest čárek na levém prsteníčku v různých barvách mají představovat počet partnerů, které za svůj život měla.

Zdroje:

  1. Wikipedie. (2024). Agáta Hanychová, (https://cs.wikipedia.org/wiki/Ag%C3%A1ta_Hanychov%C3%A1).
  2. Blesk.cz. (2020. Agáta Hanychová, (https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/650381/nove-tetovani-agaty-pracharove-odhalila-pocet-svych-milencu.html).
Obrázek autora
Autor
Nikola Nováčková

Komentáře

Zanechte první komentář

Další články

Zpět

Zpět na stránky

Napište, co hledáte