Tetování Praha

Filtr:
Česká Republika
Praha
Město

Vyberte si podle style tetování

Abstraktní
Barevné
Blackandgrey
Blackwork
Cover up
Dotwork
Fineline
Geometrické
Japonský
Lettering
Linework
Mandala
Maorské
Mayské
Minimalistické
Neo traditional
New school
Old school
Realistické
Skica
Traditional
Trash Polka
Tribal
Watercolor
Whipshading
Vybírejte dle stylu tetování

Objevte nejlepší tetovací salony v Praze na Tetovani.cz!

Přečtěte si informace o jednotlivých tetovacích studiích, a to včetně recenzí od zákazníků, portfolia prací a kontaktních údajů. Navíc máte možnost zjistit, kam můžete přijít na walk in tattoo, neboli tetování v Praze na počkání. Ať už hledáte cenově dostupné tetování nebo luxusní studio, Tetovani.cz vám pomůže najít to pravé místo. Prohlédněte si galerii tetování a vyberte si toho nejlepšího tattoo artistu v Praze podle vašich představ.

Na Tetovani.cz najdete odborníky z Prahy i na tetování bradavek, kteří vám na těle vytvoří diskrétní a krásné motivy. Na stránce najdete tatéry z Prahy, kteří se specializují na širokou škálu stylů. Milovníci jednoduchých a elegantních designů jistě ocení nabídku minimalistického tetování. Pro ty, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost barvami, jsou zde specialisté na barevné tetování se sídlem v Praze. Pokud jste ale fanoušky tradičního japonského umění, vyberete si ze široké galerie japonského tetování.

Pestrý výběr stylů a motivů

Pro nadšence do moderních a unikátních technik je zde nabídka UV tetování, které září pod UV světlem. Umělci, kteří se specializují na jemné a precizní návrhy, vám nabídnou fineline tetování a jemné tetování v tetovacích studiích v Praze. Pokud máte rádi originální designy plné tajemství, prozkoumejte možnosti abstraktního tetování a watercolor tetování v Praze, které připomíná akvarelové malby.

Pro ty, kteří touží po realistických obrazech na své kůži, jsou zde odborníci na realistické tetování v Praze. Nezáleží na tom, jaký styl preferujete, na Tetovani.cz najdete přesně to, co hledáte. Prozkoumejte nabídku a rezervujte si termín u nejlepšího tatéra v Praze ještě dnes!

Nejhledanější města

Zpět

Zpět na stránky

Napište, co hledáte